<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1541576306172087&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Gabinet Kosmetyczny "Zastrzyk Młodości" Poznań
Adres
ul. Starowiejska 1H/1 (budynek Atanera, wjazd od tyłu)
61-664 Winogrady, Poznań
http://www.zastrzykmlodosci.pl
Telefon
690 860 656
Twój rabat
10 %

Jedyne takie miejsce w Poznaniu!
"Zastrzyk młodości" to miejsce, w którym pielęgnacja i wydobywanie piękna jest pasją i głównym celem. Unikalne i indywidualnie dobrane zabiegi podkreślą niepowtarzalność. Połączenie zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej sprawia, iż spełnione są wymagania wobec najbardziej wymagających Klientów. Dzięki fachowej wiedzy, odpowiednim umiejętnościom oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, gwarantuje, iż każda wizyta przyniesie rezultat dzięki czemu poczujesz się zadbana i odprężona.

IDEALISTE Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej
Adres
ul. Milczańska 1/5
Poznań
https://idealiste.pl
Telefon
575 545 145
Twój rabat
5 %

Idealiste to Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, mieszcząca się w Poznaniu, jednakże część zabiegów wykonujemy także w gabinetach w Turku i Poddębicach. Kosmetologia i medycyna estetyczna to nasza pasja, a nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Marta, Ania i Jola zadbają o Twoje ciało, chętnie doradzą oraz sprawią, że zabiegi przyniosą, zarówno satysfakcję, jak i zadowolenie. Korzystamy z innowacyjnego sprzętu, którego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostały w licznych badaniach klinicznych. W Idealiste możesz zadbać o pielęgnację swojej skóry, wymodelować sylwetkę, usunąć blizny, przebarwienia i wiele więcej.

Medical Day SPA Mezoterapia-Poznan.com
Adres
Ul. Strzeszyńska 176
60-465 Poznań
https://mezoterapia-poznan.com/
Telefon
690-466-118
Twój rabat
5 %

W mezoterapia-poznan.com nie ma granic świetnej obsługi. Nie dzieli tam nikogo recepcja dzięki czemu zawsze masz możliwość kontaktu bezpośrednio z każdym zabiegowcem.

Naturalnie piękna skóra, i ten.. świeży blask to nie wszystko! Gabinety wyposażone są w przepływowe systemy sterylizacji powietrza, a cały obiekt jest klimatyzowany. Wszystkim klientom oferują produkty jedynie znanych i cenionych marek na rynku estetycznym.

Studio Gortatowo - Usługi Kosmetyczne
Adres
ul. Swarzędzka 14
62-020 Gortatowo
http://www.studiogortatowo.pl
Telefon
504 241 524
Twój rabat
5 %

Gabinet kosmetyczny „Studio Gortatowo” to miejsce, które powstało na mapie Swarzędza z myślą o Kobietach, chcących rozsądnie pogodzić upływający czas z dbaniem o zdrową, młodą, pełną blasku, odżywioną skórę. Zapraszamy także Panie, które mają problemy ze swoją skórą oraz te, które chciałyby po prostu bardziej o siebie zadbać.

W salonie kosmetycznym w Gortatowie koło Swarzędza wykonujemy zabiegi korzystając z najwyższej jakości gabinetowych kosmetyków profesjonalnych, zawierających bogate składniki aktywne. Każdorazowo preparaty dostosowywane są do rodzaju, potrzeb i problemów skóry. Przebieg zabiegu jest konsultowany odnośnie ewentualnych przeciwwskazań.

Posiadamy także wysokiej jakości aparaturę zabiegową, której parametry gwarantują wykonanie zabiegów na doskonałym poziomie. Jeżeli występują przeciwwskazania do wykorzystania głowic aparatury lub Klientka sobie tego nie życzy , składniki aktywne wprowadzane są za pomocą masażu.

Do zabiegów wykorzystujemy akcesoria jednorazowe oraz narzędzia i przybory, które są poddawane dezynfekcji, a następnie sterylizacji w autoklawie medycznym - na miejscu w gabinecie. Gwarantuje to Państwu pełne bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów.

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu, konsultacje i zapoznanie się z ofertą.

POKAŻ